Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak zdobyć francuski numer telefonu?

Opublikowane w Międzynarodowa

Dla firm, które patrzą ponad granicami, Francja jest interesującym rynkiem. Dzięki wysokiej sile nabywczej, wykształconej sile roboczej, solidnemu prawu własności intelektualnej oraz strategicznemu położeniu między północną a południową Europą. Sprawia, że jest to kraj, w którym idealnie nadaje się do prowadzenia biznesu.


Ale kiedy już zrobisz ten krok, ważne jest, aby być łatwo dostępnym dla swoich francuskich klientów. Na szczęście, ubieganie się o francuski numer telefonu jest stosunkowo proste. Nawet lepiej: masz do wyboru kilka francuskich numerów telefonicznych. W ten sposób obniżysz próg dla swoich rozmówców i stworzysz prawdziwie francuski wizerunek.

Również w przypadku obecności wirtualnej


Założenie fizycznej obecności we Francji wiąże się z wieloma czynnościami. W zależności od modelu biznesowego, trzeba znaleźć biuro, magazyn lub sklep, trzeba je umeblować, trzeba przyciągnąć francuskich pracowników, trzeba ubiegać się o pozwolenia, trzeba załatwić rejestrację podatkową i tak dalej.


Logiczne jest, że numer telefonu jest częścią tego wszystkiego. Ale o taki numer można się ubiegać jeszcze przed rozpoczęciem działalności międzynarodowej. Innymi słowy, przed otwarciem francuskich drzwi. W ten sposób możesz przetestować swój pomysł i jednocześnie zbierać francuskie namiary.

Wybieraj spośród różnych francuskich numerów


Niezależnie od tego, jaki francuski numer telefonu wybierzesz, bariera dla francuskich rozmówców jest znacznie niższa niż w przypadku numeru zagranicznego. Podobnie jak w wielu innych krajach, we Francji masz wybór pomiędzy numerami geograficznymi i niegeograficznymi.

Numery lokalne


W przypadku numeru geograficznego wiążesz swoją markę z konkretnym miastem lub regionem. Na przykład, możliwe jest posiadanie numeru telefonu z numerami kierunkowymi Paryża, Lyonu lub Marsylii. W ten sposób buduje się zaufanie i zwraca się do określonego rynku. Opcja ta jest idealna dla firm, które otwierają jeden lub więcej adresów odwiedzin (np. sklepy lub salony wystawowe), ale jest również często wykorzystywana przez firmy, które chcą podkreślić, że są lub będą fizycznie obecne w danym kraju.


Belfabriek może w zasadzie zarejestrować wszystkie francuskie numery telefonów z prefiksem miejskim.


Numery 0800: bezpłatne dla dzwoniących


Numery z prefiksem 0800 są numerami niegeograficznymi, które są bezpłatne dla dzwoniących. Ten rodzaj numerów bezpłatnych pozwala na przyciągnięcie maksymalnej liczby dzwoniących, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli np. chcesz stworzyć listę kontaktów lub klientów, lub jeśli chcesz być jak najbardziej przyjazny dla klienta. Przykładowy wybór dostępnych numerów można znaleźć w naszym sklepie z numerami 0800.

Pro tip: we Francji numery 0800 są również znane jako "numéro vert", co oznacza po francusku zielony numer.


Numery 09


We Francji, numer 9 nie jest związany z regionem. Innymi słowy, Twój numer telefonu będzie miał zasięg ogólnokrajowy. Niezależnie od tego, z którego miejsca we Francji dzwoniący szuka kontaktu, koszty są zawsze takie, jak w przypadku połączenia krajowego na telefon stacjonarny.
Niezależnie od tego, czy sprzedajesz pizzę, udzielasz porad finansowych, czy prowadzisz działalność charytatywną, numer 09 może być idealnym wyborem. Wybierz jeden z wielu dostępnych numerów telefonów 09.

Numer z bezpłatnymi dodatkami


Rejestrując numer telefonu we Francji w Belfabriek, otrzymujesz wiele dodatków. Funkcje, które inni dostawcy są zadowoleni z opłat dodatkowych dla Ciebie, ale z nami masz nieograniczone wykorzystanie, bez niespodzianek potem. W rzeczywistości, jedyną rzeczą, którą płacisz za numer telefonu we Francji jest stała, niska opłata miesięczna i atrakcyjna stawka za minutę lub za połączenie (w zależności od wybranego numeru).


Jakie są te dodatki? Przyjrzyjmy się kilku przykładom funkcji, które otrzymują Państwo w standardzie z francuskim numerem telefonu. Funkcje te można włączać i wyłączać kiedy się chce i tak często jak się potrzebuje.

Tekst powitalny

Spośród wielu komunikatów, jakie możesz nadać za pośrednictwem naszego IVR, tekst powitalny jest być może najważniejszy. Wita on Twoich francuskich rozmówców i wprowadza ich w dobry nastrój. Ważne jest, aby tekst ten został wygłoszony przez rodzimego użytkownika języka - jednego z Twoich pracowników lub profesjonalnego aktora głosowego.

Kolejka

Czy wszyscy Twoi pracownicy są zajęci? Kolejka połączeń zapewnia dzwoniącym kojącą muzykę i okresowe powiadomienie o liczbie osób oczekujących przed nimi. Jeśli kolejka połączeń jest zbyt długa, dzwoniący mogą zostawić wiadomość.

Cyfrowa automatyczna sekretarka

Francuzi, którzy dzwonią po godzinach lub w czasie dużego ruchu, zostaną pominięci, jeśli nie zaoferujesz im możliwości pozostawienia wiadomości głosowej. Można to zrobić za pomocą tej funkcji, która wysyła e-mail po każdej wiadomości. Mail zawiera wszystkie informacje o połączeniu przychodzącym oraz plik audio nagranej wiadomości, dzięki czemu możesz podjąć działania, gdy będziesz gotowy.

Rozbudowane statystyki połączeń

Do kogo najczęściej dzwonisz? Jak długo średnio oczekują na połączenie i jak długo trwają rozmowy? A jakie są najbardziej ruchliwe dni tygodnia? Dzięki naszym statystykom połączeń w czasie rzeczywistym, które możesz przeglądać przez przeglądarkę lub naszą aplikację mobilną, zawsze będziesz mieć dostęp do najważniejszych danych.


Dlaczego Belfabriek?


Spójrzmy prawdzie w oczy, nie jesteśmy jedynym miejscem, w którym można zarejestrować numer telefonu we Francji. Ale jest wiele powodów, dla których marka za marką decyduje się na rejestrację swojego numeru w Belfabriek. Oto niektóre z tych powodów.


Lata doświadczeń


Belfabriek jest prawdziwym dostawcą, a nie odsprzedawcą. Mamy również ponad 20 lat doświadczenia, co jest sporym osiągnięciem na tym dynamicznym rynku.


Wybór wielu numerów francuskich


Z nami masz kontrolę nad sytuacją. Dzięki kilku rodzajom francuskich numerów do wyboru, zawsze znajdziesz numer, który odpowiada Twoim celom (i budżetowi).


Przejrzyste taryfy


W Belfabriek wiesz, na czym stoisz. Płacisz korzystną stawkę miesięczną i niskie stawki za minuty lub połączenia. Bez późniejszych niespodzianek. Innymi słowy: Twój księgowy będzie Ci wdzięczny.


Wiele dodatkowych opcji


Pokazaliśmy to już powyżej: jesteśmy hojni w dodatkowe opcje. Funkcje, za które inni dostawcy pobierają wysokie dopłaty. Poprzez pulpit online lub aplikację mobilną możesz je włączyć lub wyłączyć, a także zmienić ich ustawienia.


Zarejestruj swój francuski numer już teraz


Z tak hojnym pakietem dodatków i tak korzystnymi stawkami, ma sens, że wiele firm już zarejestrowało u nas swój francuski numer telefonu. Kiedy więc Państwo pójdą za ich przykładem? W ciągu kilku minut możesz zarejestrować swój własny francuski numer telefonu.
Jeśli nie widzisz wybranego numeru lub jeśli masz
pytania, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.
formularz. Nasz dział obsługi klienta mówiący po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku z przyjemnością odpowie na pytania.
z przyjemnością na nie odpowie.

Uzyskaj inteligentny numer telefonu we Francji

  • Aktywuj teraz! - Zacznij odbierać połączenia w 3 minuty

  • Odbieraj połączenia w dowolnym miejscu

  • Brak opłat za konfigurację

  • Anuluj w dowolnym momencie

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: