Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak zdobyć hiszpański numer telefonu?

Opublikowane w Międzynarodowa

Z około 47 milionami konsumentów i 60 milionami turystów każdego roku, Hiszpania jest nieodpartym rynkiem dla międzynarodowych przedsiębiorców, takich jak Ty. Co więcej, sukces w Hiszpanii otwiera drzwi do dobrobytu w Ameryce Łacińskiej - oszałamiająco dużego rynku.
Jak więc podbić hiszpański rynek? Hiszpanie lubią kupować produkty i usługi od firm z ich własnego kraju, a jeśli to możliwe, z tego samego regionu. Ale wiesz, że lokalny zakład wymaga niezbędnych inwestycji (czynsz, lokalni pracownicy, niesławna hiszpańska biurokracja), co może znacznie spowolnić Twoją przygodę. A może istnieje złoty środek - kamień milowy do fizycznej obecności w Hiszpanii?


Wirtualny numer telefonu w Hiszpanii


Wiedziałeś już, że dzięki stronie internetowej możesz sprzedawać niezależnie od lokalizacji. W kulturze, która ceni sobie kontakt osobisty, numer telefonu jest niezbędny. Na szczęście, posiadając stronę internetową i hiszpański numer telefonu, całkiem możliwe jest stworzenie wirtualnego biura w Hiszpanii.


Twoja firma nie musi być zlokalizowana w Hiszpanii, aby posiadać numer telefonu. Belfabriek jest specjalistą od wirtualnych numerów telefonicznych, które połączą się z każdym telefonem. Z nami dokonujesz wyboru spośród różnych hiszpańskich numerów telefonów i ustalasz, gdzie telefon ma ostatecznie dzwonić. Przekierowanie z numeru wirtualnego na numer docelowy odbywa się bardzo szybko i bez utraty jakości.


Czy mówisz po hiszpańsku?


To wszystko jest bardzo dobrze mieć wirtualny hiszpański numer telefonu, ale należy pamiętać, że większość Hiszpanów prawie nie mówi w językach obcych. Sytuacja poniżej Pirenejów jest zupełnie inna niż w, powiedzmy, Skandynawii, gdzie większość rozmówców będzie w stanie mówić po angielsku.


Nie, w Hiszpanii rozmówcy będą oczekiwać obsługi telefonicznej w płynnym języku hiszpańskim. Jeśli chcesz przekazywać połączenia do swojego biura, będziesz potrzebował hiszpańskojęzycznego personelu. Na szczęście, coraz więcej Europejczyków zaczyna uczyć się hiszpańskiego. Więc może to nie być zbyt duży problem, aby znaleźć hiszpańskojęzyczny personel.


Jeśli spodziewasz się obsługiwać dużą liczbę połączeń, inną opcją byłoby wynajęcie hiszpańskojęzycznego call center. Hiszpańskie firmy lubią outsourcing do niedrogich call center w Ameryce Łacińskiej. Na przykład, istnieje Atento, który działa w Peru i Kolumbii, wśród innych krajów. Lub Konecta, która ma agentów call center gotowych i czekających m.in. w Meksyku.


Rodzaje hiszpańskich numerów telefonów


Posiadając hiszpański numer telefonu pokazujesz, że jesteś blisko rynku i obniżasz próg dla swoich rozmówców. Ale jaki numer wybrać? Podobnie jak w wielu krajach europejskich, w Hiszpanii można znaleźć numery telefonów o charakterze lokalnym lub krajowym, tanie dla dzwoniących lub dość drogie. Wybierając hiszpański numer, musisz wziąć pod uwagę różne czynniki: do jakiego rynku chcesz się zwrócić, jak wysoki lub niski powinien być próg dzwonienia, czy zamierzasz głównie udzielać informacji, czy też chcesz dokonać sprzedaży. Zapoznaj się z typami dostępnymi poniżej i zarejestruj swój hiszpański numer już dziś.


Numery lokalne lub geograficzne


Chcesz mieć numer w Madrycie, Barcelonie czy Sewilli? Jeśli prowadzisz interesy bardzo lokalnie lub chcesz zdobyć sympatię lokalnych rynków, numer geograficzny w Hiszpanii jest idealnym rozwiązaniem. Twoi rozmówcy będą płacić niewiele lub nawet żadnych opłat u niektórych operatorów, dając lokalnym klientom dodatkowy powód, aby zadzwonić do Ciebie, a nie do konkurenta z droższym numerem.

W zasadzie możemy zarejestrować dla Państwa lokalne numery telefonów we wszystkich hiszpańskich miastach.


Bezpłatne dla dzwoniącego: numery 900


Numery bezpłatne w Hiszpanii zaczynają się od prefiksu 900. Można się pod nie dodzwonić bezpłatnie zarówno z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych. Dzięki przejęciu kosztów nie ma żadnej bariery dla Twoich rozmówców.


Numery 900 nie są związane z konkretnym regionem, więc będą atrakcyjne dla dzwoniących w całym kraju. Jeśli jednak chcesz skupić się na konkretnym regionie, zablokuj dzwoniących spoza niego. Nasz system telefoniczny pozwoli Ci na dotarcie do najbardziej interesującego Cię rynku docelowego.


Bezpłatne numery telefonów są często używane jako liderów strat, gdzie można zapłacić za połączenie, ale jest prawie zawsze prośbą o cytat, sprzedaży, darowizny lub rezerwacji. Firmy taksówkarskie, sprzedawcy biletów, a nawet prawnicy z podejściem no-cure-pay używać tych numerów.

Wspólne koszty: Numery 901


Jeśli chcesz mieć numer o zasięgu ogólnokrajowym, masz do wyboru numery bezpłatne dla dzwoniących (patrz wyżej) lub płatne. W tej drugiej kategorii numery 901 są najtańsze dla dzwoniących. Dzielą się one kosztami z użytkownikiem, dlatego są niskie. Agencje rządowe chętnie korzystają z tego typu numerów usług, co daje im solidny wizerunek.


Dzwoniący płacą: Numery 902


Numery z prefiksem 902 są również krajowymi numerami serwisowymi. Różnica w stosunku do numerów 901 polega na tym, że w przypadku numerów 902 koszty ponosi osoba dzwoniąca. W przypadku połączeń z telefonów stacjonarnych stawka wynosi około 0,10 € za minutę. Osoby dzwoniące z telefonów komórkowych powinny uważać, ponieważ numery 902 nie są zawarte we wszystkich pakietach połączeń. W ich przypadku 5-minutowa rozmowa może kosztować 3,00 euro.


Przydatne dodatki


Najważniejsze różnice między tymi hiszpańskimi numerami zostały przedstawione powyżej. Jeśli chodzi o usługi i dodatki, wszystkie są takie same. I to właśnie te dodatki sprawiają, że rejestracja hiszpańskiego numeru telefonu w Belfabriek jest tak interesująca.
Ponieważ numery wirtualne działają na naszym interaktywnym systemie odpowiedzi głosowej (IVR), jesteśmy w stanie zawiesić na nim wszystkie rodzaje zaawansowanych funkcji. Prawdopodobnie miałeś już do czynienia z IVR: jest to system komputerowy, który prezentuje Ci menu wyboru i przetwarza Twoje naciśnięcia klawiszy. Belfabriek oferuje wszystkim swoim klientom maksymalny dostęp do tych funkcji. W ten sposób można skonfigurować swój hiszpański numer telefoniczny w taki sposób, aby doświadczenie dzwonienia dla klientów było optymalne. Wszystkie te (i wiele innych) funkcji mogą być aktywowane za darmo i zmieniane bez ograniczeń.

Kolejka

Jeśli Twój hiszpański numer telefoniczny jest chwilowo zajęty, możesz dzięki tej funkcji automatycznie zawiesić na jakiś czas dzwoniących. W kolejności przychodzenia są oni przekazywani do dostępnych pracowników.


Menu wyboru

"Wybierz 1 dla.... Wybierz 2 dla....". Dzięki opcjom rozwijanego menu nie potrzebujesz już operatora. Zamiast tego dzwoniący są kierowani do odpowiedniego działu na podstawie powodu, dla którego dzwonią. Rezultat dla Twojego działu? Spokój ducha, ponieważ jest mniej transferów między nimi.


Cyfrowa automatyczna sekretarka

Co mają zrobić dzwoniący, jeśli kolejka jest zbyt długa lub jeśli dzwonią po godzinie zamknięcia? Szkoda by było, gdyby poszli wtedy do konkurencji. Dzięki cyfrowej automatycznej sekretarce oferujesz im możliwość rozmowy z Tobą. Wiadomości te otrzymują Państwo jako e-maile do swojej skrzynki odbiorczej, dzięki czemu mogą je Państwo natychmiast odsłuchać i podjąć odpowiednie działania.


Nagrywanie rozmów


Jedną z unikalnych funkcji, które Belfabriek oferuje za darmo, jest nagrywanie rozmów. Aktywuj tę opcję, aby zapisać wszystkie swoje rozmowy w formie nagrań audio. Możesz je odsłuchiwać, kiedy tylko chcesz. Idealne do szkolenia pracowników, ale także niezbędne dla firm, które muszą zapisywać rozmowy do celów prawnych.

Wszystkie powyższe funkcje pozwalają na nagrywanie tekstów zapowiedzi. Nie trzeba dodawać, że powinny one być w płynnym języku hiszpańskim. Zatrudnienie hiszpańskiego talentu głosowego może być zatem mądrą inwestycją; sprawi, że będziesz wyglądać profesjonalnie i zapewni klientom miłe powitanie.


Zarejestruj swój hiszpański numer telefonu już teraz


Zarejestrować numer telefonu w Hiszpanii? Belfabriek sprawi, że Twój hiszpański numer telefonu zostanie zarejestrowany w krótkim czasie. W sklepie z numerami możesz sprawdzić, które numery lokalne, numery bezpłatne, numery 901 i 902 są obecnie wolne w Hiszpanii. My zajmiemy się rejestracją i połączeniem. Dzięki temu oszczędzisz sobie wielu biurokratycznych kłopotów, a Twój hiszpański numer będzie aktywny w ciągu kilku dni.
Jeśli nie widzisz wybranego numeru, lub jeśli masz
jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta telefonicznie, pocztą elektroniczną lub poprzez formularz kontaktowy.
formularz. Nasz dział obsługi klienta mówiący po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku będzie
z przyjemnością na nie odpowie.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: