Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Wybór i zamówienie numeru telefonu stacjonarnego


Jedną z najważniejszych rzeczy w Twojej firmie jest jej wizerunek. Na ten wizerunek składa się kilka aspektów. Poza oferowanymi usługami i produktami często istotnym elementem jest dostępność telefonu. Oczywiście chcesz, żeby Twoi klienci mogli w każdej chwili skontaktować się z Tobą z pytaniami i szybko uzyskać pomoc przez telefon.


Telefon jest jednym z najczęściej używanych kanałów kontaktu między firmą a jej klientami. Dla firmy dobrze widoczny numer telefonu jest więc koniecznością. Belfabriek pomaga firmom w uzyskaniu stałego numeru telefonu, który przyczynia się do dobrej dostępności Twojej firmy.


Korzystaj z wielu dodatkowych opcji dzięki numerowi telefonu dla firm w Belfabriek

Zamówienie numeru stacjonarnego online przez nasz sklep z numerami jest tak proste, jak to tylko możliwe. Posiadając numer stacjonarny w Belfabriek, Twoja firma nie tylko korzysta z wygody numeru stacjonarnego i łatwej dostępności, ale także z wielu dodatkowych opcji, które pomogą Ci jeszcze lepiej obsługiwać klientów przez telefon.


Możemy aktywować menu wyboru, kolejkę połączeń, monitoring połączeń i cyfrową automatyczną sekretarkę na Twoim numerze stacjonarnym. Otrzymasz również przydatne statystyki, które pozwolą Ci monitorować i analizować zachowania klientów.


Czy ubiegać się o numer regionalny czy krajowy?


Jako firma zawsze chcesz stworzyć jak najbardziej wiarygodny wizerunek. Dlatego wirtualny numer telefonu z Belfabriek jest tak praktyczny.


Jeśli dopiero zaczynasz, nie musisz używać swojego numeru telefonu komórkowego i może on pozostać prywatny.


Jeśli jesteś dużą organizacją, możesz w ciągu 5 minut założyć wirtualne call center, korzystając z numeru stacjonarnego w Belfabriek, a wszyscy Twoi pracownicy będą odbierać połączenia.


Przekierujemy połączenia przychodzące do urządzeń, które chcesz: w domu, w biurze lub w drodze.


Jeśli ważna jest lokalna łączność, wybierz lokalny numer stacjonarny.


Jeśli jesteś firmą ogólnokrajową, wybierz numer ogólnokrajowy. Są one dostępne w magazynie i działają tego samego dnia, więc możesz z nich korzystać natychmiast.
Najczęściej zadawane pytania:


Numer dedykowany jest często aktywny tego samego dnia roboczego lub w ciągu jednego dnia roboczego. Zależy to również od tego, czy chcesz uzyskać jeden z naszych numerów regionalnych, międzynarodowych czy krajowych.
Tak, możemy przenieść każdy numer stacjonarny na naszą platformę telefoniczną, dzięki czemu będziesz dostępny za pośrednictwem naszej centrali internetowej. Wszystkie połączenia będą kierowane przez naszą platformę, dzięki czemu będziesz mógł korzystać ze wszystkich naszych funkcji, a my będziemy zarządzać tym dla Ciebie. Załatwimy to szybko, a Ty zachowasz swój numer telefonu stacjonarnego (przeniesienie numeru).
Tak, na naszej specjalnej stronie internetowej możesz dokładnie określić, kto może być osiągalny w jakim czasie, dzięki czemu nasza centrala będzie wiedziała, kto może odbierać połączenia i jakie są godziny otwarcia Twojej firmy.
Nie, nie musisz mieć telefonu stacjonarnego dla swoich numerów telefonicznych. Telefonia i telefony stacjonarne znajdują się w chmurze, a my kierujemy połączenia na telefony stacjonarne, komórkowe lub ich kombinację. Nie potrzebujesz już osobnego telefonu stacjonarnego.
System telefoniczny Belfabriek

Najbardziej wszechstronny system telefoniczny jest dostępny. Z chmury. Działa ze wszystkimi Twoimi urządzeniami: stacjonarnymi, mobilnymi, domowymi i firmowymi.

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy

Spróbuj za darmo

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: