Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Kup numer telefonu stacjonarnego

Opublikowane w Numery telefonów do obsługi klienta

Samodzielnie wybierz i zamów nowy numer telefonu stacjonarnego

Jedną z najważniejszych rzeczy w firmie jest jej wizerunek. Wizerunek ten jest tworzony przez wiele różnych aspektów. Obok świadczonych usług i/lub oferowanych produktów często istotnym elementem jest dostępność. Oczywiście chcesz, aby Twoi klienci mogli w każdej chwili przyjść do Ciebie ze swoimi pytaniami i szybko uzyskać pomoc. Jednym z najczęściej używanych kanałów kontaktu między firmą a klientem jest nadal telefon. W związku z tym, jako firma, dobrze widoczny numer telefonu jest koniecznością. Belfabriek pomaga firmom w uzyskaniu stałego numeru telefonu, który przyczynia się do dostępności i niezawodności Twojej firmy.

Skorzystaj z wielu dodatkowych opcji z numerem stacjonarnym od Belfabriek

W dzisiejszych czasach łatwo jest zamówić numer telefonu, ale jako firma potrzeba czegoś więcej, aby móc zapewnić klientom indywidualną obsługę przez telefon. Z numerem stacjonarnym z Belfabriek Twoja firma będzie nie tylko korzystać z wygód numeru stacjonarnego i dobrej dostępności, ale istnieje również wiele dodatkowych opcji dostępnych, aby służyć swoim klientom jeszcze lepiej.

Należą do nich takie rzeczy jak menu wyboru, kolejka dzwoniących lub nagrywanie rozmów, a także cyfrowa automatyczna sekretarka. Ponadto, możliwe jest również przeglądanie statystyk oraz monitorowanie i analizowanie zachowań klientów, co może jeszcze bardziej poprawić jakość obsługi.

Regionalny numer stacjonarny czyni Twoją firmę jeszcze bardziej wiarygodną

Jako firma, chcesz zawsze tworzyć wizerunek, który jest tak wiarygodny, jak to tylko możliwe. Szczególnie w przypadku, gdy ważne są więzi z regionem, zakup numeru stacjonarnego jest absolutnym plusem. Klienci widzą, że firmie można zaufać i chętniej się z Państwem kontaktują, niż gdy trzeba wybrać nieznany numer. W Belfabriek możesz wybrać numer stacjonarny z dowolnego regionu w Polsce, innych krajach Europy, Wielkiej Brytanii i USA i od razu poprawić lokalny wizerunek swojej firmy.

System telefoniczny Belfabriek

Najbardziej wszechstronny system telefoniczny jest dostępny. Z chmury. Działa ze wszystkimi Twoimi urządzeniami: stacjonarnymi, mobilnymi, domowymi i firmowymi.

Telefon biurkowy

Wstępnie skonfigurowane urządzenie zapewniające obsługę typu "plug 'n' play".

Softphone

Odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych za pomocą istniejących telefonów komórkowych

Interfejs internetowy

Zarządzaj wszystkimi numerami i połączeniami online

Aplikacje mobilne

Ustawianie siebie jako dostępnego lub niedostępnego do odbierania połączeń telefonicznych

Numer stacjonarny w komórce

Twoje połączenia bezpośrednio na telefon komórkowy

Spróbuj za darmo

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: