Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588
vastnummeropmobiel

Nagrywanie rozmów: jak nagrywać każdą rozmowę

Opublikowane w Numery telefonów do obsługi klienta

Kiedy zarejestrujesz bezpłatny lub krajowy numer telefonu w Belfabriek, otrzymasz dostęp do szerokiej gamy przydatnych funkcji. Jedną z tych funkcji jest nagrywanie rozmów, a to pozwala ci robić to, co sugeruje jego nazwa: nagrywać każdą rozmowę od początku do końca.

W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego chciałbyś to zrobić i, co ważniejsze, jak skonfigurować nagrywanie rozmów dla swojego numeru telefonu.
Dlaczego warto nagrywać rozmowy?

Istnieje wiele powodów, dla których firmy mogą zdecydować się na nagrywanie rozmów telefonicznych, które prowadzą ze swoimi klientami. W jednym z wcześniejszych wpisów na blogu wymieniliśmy 5 powodów, dla których warto włączyć nagrywanie rozmów. Popularnym powodem jest szkolenie nowych pracowników i ocena obecnych pracowników. Dzięki odsłuchiwaniu rozmów można zidentyfikować często zadawane pytania i wykorzystać je do poprawy skryptów rozmów lub procedur.

Innym motywem do włączenia nagrywania rozmów są względy prawne, na przykład sprzedaż abonamentów lub usług przez telefon. W niektórych przypadkach może to wyeliminować konieczność zawierania umów w formie papierowej.

I wreszcie, co nie mniej ważne, powinieneś nagrywać swoje rozmowy telefoniczne po prostu dlatego, że jest to bezpłatne. Tak jest: dołączamy opcję nagrywania rozmów do każdego numeru telefonu zarejestrowanego w Belfabriek. Możesz wybrać, czy chcesz z niej korzystać, czy nie.
Jak działa nagrywanie rozmów

Każdy numer telefonu zarejestrowany przez Belfabriek jest wirtualnym numerem telefonu. Oznacza to, że połączenia są przekazywane do dowolnego telefonu fizycznego lub IP, który skonfigurujesz. Centrala, która to robi jest naszym systemem Interactive Voice Response (IVR). IVR oferuje właścicielom numerów, takim jak ty, wiele dodatkowych funkcji, wśród których jest nagrywanie rozmów.

Ponieważ system ten jest oparty na chmurze i dostępny z dowolnego miejsca, nie musisz się martwić o sprzęt do nagrywania, pojemność pamięci, system archiwizacji czy bezpieczeństwo. Wszystkie nagrania są wykonywane automatycznie i mogą być dostępne w dowolnym momencie dla osób, którym udzielisz dostępu.

Dostęp do nagrań możliwy jest poprzez panel sterowania online. Jeśli chodzi o ten dostęp: każdy wpis w bazie danych połączeń pokazuje datę i godzinę rozpoczęcia nagrywania, czas trwania nagrania rozmowy oraz czas zakończenia. Plan domyślny jest bezpłatny i przechowuje nagrania rozmów przez jeden dzień. Jeśli chcesz przechowywać rozmowy przez dłuższy czas, możesz pobrać je jako pliki MP3 lub wybrać jeden z naszych płatnych planów.
Jak nacisnąć przycisk nagrywania

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć nagrywanie połączeń przychodzących, przejdź do swojego osobistego pulpitu nawigacyjnego w My Belfabriek. W górnym menu nawigacyjnym, znajdziesz link, który mówi Nagrywanie połączeń. Kliknij na Ustawienia, aby wybrać darmowy lub płatny plan preferencji i wybrać numer telefonu, dla którego chcesz zainicjować tę funkcję. To wszystko, co trzeba zrobić.

Od momentu aktywacji nagrywania rozmów, nagrania dźwiękowe połączeń przychodzących będą zapisywane na pulpicie nawigacyjnym online.

Inne przydatne strony w zakładce Nagrywanie połączeń to Odtwarzanie, gdzie można odtwarzać i pobierać połączenia, oraz Tablica rozdzielcza, która wyświetla statystyki związane z nagraniami połączeń.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące nagrywania rozmów lub innych naszych funkcji, chętnie odpowiemy na nie pod numerem telefonu 800 088 798.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: