Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Numer telefonu stacjonarnego w telefonie komórkowym

Opublikowane w Numery telefonów do obsługi klienta

Jako ambitny przedsiębiorca nie chcesz przegapić ani jednej sprzedaży. A tym samym żadnego rozmówcy. Ale im bardziej jesteś zajęty, tym trudniej jest to osiągnąć. W końcu nie możesz "przykuć się" do telefonu stacjonarnego. A praca wyłącznie z numerem telefonu komórkowego? To chwilowo rozwiązuje problem, bo masz numer telefonu komórkowego, ale wygląda to o wiele mniej profesjonalnie. I znowu jesteś przywiązany do telefonu.


Rozwiązanie? Wirtualny numer telefonu od Belfabriek!


Dzięki temu numerowi sam decydujesz, z którego numeru ("docelowego") będziesz rozmawiać ze swoimi rozmówcami. Może to być również Twój telefon komórkowy. W ten sposób masz stały, elastyczny numer biznesowy bez linii stacjonarnej.


Realizujemy połączenia, gdziekolwiek chcesz. Na przykład na swoim smartfonie. Na telefonie komórkowym kolegi. W Twoim domu. Albo do centrum obsługi telefonicznej. Oznacza to, że korzystając z numeru Belfabriek, upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu: profesjonalny wygląd "normalnego" numeru stacjonarnego i elastyczność numeru komórkowego. Ponadto, dzięki naszej aplikacji modyfikującej, to Ty decydujesz, dokąd będą przekierowywane połączenia.

Więcej opcji


Wszystkie nasze numery zawierają wszystkie funkcje, które pomogą Ci obsługiwać ruch telefoniczny w sposób zorientowany na klienta. Pomyśl o profesjonalnej wiadomości powitalnej, kolejce, powiadomieniu o godzinach otwarcia itd. Możesz też nagrywać rozmowy. Jest to przydatne na przykład wtedy, gdy odbierasz telefon w samochodzie i nie jesteś w stanie natychmiast przetworzyć zamówienia lub danych kontaktowych. Rozmowy te możesz następnie otrzymać pocztą elektroniczną w formie pliku audio.

Testowanie to wiara


Brzmi jak trzydziesta trzecia reklama, którą słyszałeś w tym tygodniu? Rozumiemy to! Dlatego wolimy, żebyś sam odkrył, jak to działa. Wypełnij prośbę o numer telefonu już dziś, a my upewnimy się, że Twój nowy numer będzie dostępny tego samego dnia roboczego.


I przeniesiemy go na Twoją komórkę. W ten sposób sam będziesz mógł się przekonać, jak dobrze i łatwo to działa. Przekonany? Zadzwoń do nas pod numer 800 088 798, a my skonfigurujemy numer z opcjami, które są ważne dla Twojej firmy i klientów.


Miłej zabawy i do zobaczenia wkrótce!

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: