Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

numery wirtualne Polska

Opublikowane w Numery telefonów do obsługi klienta

Przegląd numerów usług dostępnych dla organizacji

Nie sposób wyobrazić sobie świata biznesu bez numerów serwisowych. Czy wiesz, że większość z 500 największych firm w Polsce korzysta z numeru 800?


Potrzebujesz przyjaznego dla klienta numeru krajowego dla swojej kampanii reklamowej, linii serwisowej lub sklepu internetowego? Numer premium lub numer biznesowy jest doskonałym rozwiązaniem, które zapewnia wizerunek firmy krajowej, zorientowanej na usługi. Ale który typ numeru jest najbardziej odpowiedni dla Twojej organizacji?


Rodzaje numerów kontaktowych


Istnieją różne rodzaje numerów kontaktowych dla organizacji. W ramach atrakcyjnego abonamentu można zamówić najważniejsze z nich: lokalne numery stacjonarne, bezpłatne numery 800, a teraz także numery zagraniczne (m.in. do Niemiec i Stanów Zjednoczonych). Poniżej krótko podsumowujemy, co sprawia, że każdy z tych typów numerów jest wyjątkowy.


Bezpłatne numery usług 800


Numery te są bardzo popularne wśród dzwoniących, ponieważ są bezpłatne. Opłaty za połączenia ponosi właściciel numeru, dzięki czemu próg dla dzwoniących jest możliwie najniższy. Numery te są popularne jako loss leaders: bezpłatny numer do zamawiania np. pizzy czy taksówki.

Lokalne numery telefonów stacjonarnych

Istnieje możliwość zarejestrowania numeru kierunkowego dowolnego miasta w Polsce. Np. Warszawa 22.


Zagraniczne numery telefonów

W Belfabriek możesz również przechwytywać bezpłatne, krajowe i lokalne numery telefonów z zagranicy i przekierowywać je na swój własny numer. Pomyśl np. o londyńskim numerze 204 lub amerykańskim numerze 0800. W zasadzie wszystkie numery telefonów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Europie mogą zostać zarejestrowane.


Łatwe do zapamiętania numery telefonów


Aby zachęcić potencjalnych klientów do zadzwonienia do Ciebie, pomocne jest posiadanie numeru, który jest łatwy do zapamiętania. Taka liczba najlepiej składa się z prostych wzorów. Przykładem takiego numeru jest 800 111 333. Belfry stale prowadzi listę łatwych do zapamiętania numerów telefonów, które można zarejestrować bez dodatkowych opłat.

Nie możesz znaleźć żądanego numeru telefonu na naszej stronie? Następnie prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Mówią po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i holendersku. Pomogą Ci zarejestrować Twój idealny numer telefonu.
Nie jest wymagany nowy telefon: działa z Twoim obecnym telefonem
Nie musisz kupować specjalnego lub nowego aparatu telefonicznego lub centrali dla swojego numeru usługowego. Numer serwisowy jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że połączenia są dostarczane bezpośrednio na istniejący telefon za pośrednictwem naszej platformy: zarówno stacjonarny, jak i komórkowy.


Ty wybierasz


Od 2000 roku De Belfabriek jest pierwszą firmą telefoniczną, która w całości koncentruje się na rejestracji numerów 800. Nasz abonament zawiera wszystkie dodatkowe funkcje za darmo, takie jak: cyfrowa automatyczna sekretarka, menu wyboru, kolejka połączeń, nagrywanie rozmów, rozbudowane statystyki z naszą darmową aplikacją na iOS lub Android. Numery nadawane są w sposób sekwencyjny. A więc: kto pierwszy, ten lepszy. Nie czekaj więc zbyt długo z aplikacją.

Proszę natychmiast aktywować demonstracyjny numer telefonu.
Proszę utworzyć swój zespół telefoniczny.
I proszę zacząć odbierać połączenia w ciągu 10 minut!

Proszę wypełnić poniższy formularz, a Państwa numer telefonu będzie dostępny natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: