Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Ustalenie innego miejsca docelowego na wakacje

Dzięki harmonogramowi godzin pracy możesz mieć pewność, że Twoje połączenia są obsługiwane perfekcyjnie nawet poza normalnymi godzinami pracy.
Ale co zrobić, gdy jest święto państwowe, a więc nie jest to dzień roboczy?
Kalendarz Świąteczny Belfabriek to idealne rozwiązanie, aby idealnie kierować i obsługiwać połączenia nawet w takiej sytuacji.

Jak działa kalendarz świąteczny

Kalendarz świąt państwowych zawiera listę wszystkich oficjalnych polskich świąt państwowych w roku. Możesz dodawać lub usuwać dni świąteczne, gdy możesz być normalnie osiągalny w określone dni świąteczne.
W przypadku tych świąt uzgodnimy z Tobą, co zrobić z połączeniami przychodzącymi. Czy chcesz, aby były one obsługiwane przez specjalną linię świąteczną w Twojej organizacji, przez zewnętrzne call center lub odtwarzały tekst zapowiedzi, a następnie oferowały dzwoniącym opcje pozostawienia wiadomości? To wszystko jest możliwe.

Doskonałe połączenie z innymi funkcjami

Kalendarz świąt publicznych jest zwykle używany w połączeniu z harmonogramem otwarcia, tekstem zamkniętym i cyfrową automatyczną sekretarką.

Aktywuj kalendarz świąt państwowych

Jako klient Belfabriek możesz aktywować swój kalendarz świąteczny w zaledwie kilka minut. Można to zrobić online za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego My Belfabriek lub aplikacji Belfabriek na telefon komórkowy lub tablet.
Przejdź do ustawień numerów i przewiń w dół, aż natkniesz się na opcję kalendarza świątecznego.
Wystarczy aktywować tę funkcję przyciskiem zasilania.
Łatwe zarządzanie kalendarzem urlopowym
Następnie jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą, aby przeprowadzić z Tobą konfigurację kalendarza. Upewnimy się, że wszystko jest idealnie zaprogramowane.
Ustawienia tej funkcji można zmieniać dowolnie często.

Brak dodatkowych kosztów

Jako klient Belfabriek korzystasz z niezwykle wszechstronnego pakietu dodatkowych funkcji, które są standardowo dołączone do subskrypcji. Uważamy, że są to ważne funkcje, które są dostępne w standardzie. Dlatego u nas wszystkie są wliczone w stałą opłatę abonamentową.
Kalendarz wakacyjny jest również taką standardową funkcją. Aktywacja tej funkcji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami!

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: