Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Aktywowanie zamkniętego powiadomienia

Powiadomienie zamknięte jest wariantem funkcji Tekst powiadomienia; wstępnie nagrany tekst, który jest odtwarzany o określonych porach lub w określonych sytuacjach.

Komunikat zamknięty to komunikat, który jest odtwarzany tylko poza godzinami pracy. Możesz więc nadal doskonale obsługiwać te połączenia.

Jak działa powiadomienie zamknięte

Jak już wspomniano, powiadomienie o zamknięciu to wcześniej nagrany tekst, który jest odtwarzany, gdy dzwoniący dzwoni poza godzinami pracy.
W tekście należy wspomnieć, do kogo dodzwonił się dzwoniący, że Twoja organizacja jest obecnie zamknięta, kiedy można się z Tobą skontaktować i w jaki inny sposób dzwoniący może się z Tobą skontaktować.
Jedną z opcji w tym ostatnim przypadku jest użycie cyfrowej sekretarki. Pozwala to dzwoniącym na nagranie wiadomości. Otrzymujesz to nagranie e-mailem i możesz odpowiedzieć na nie później, w dogodnym dla siebie czasie.

Zamknięte powiadomienie jest zatem zwykle używane w połączeniu z siatką godzin otwarcia, kalendarzem świąt i cyfrową automatyczną sekretarką.

Aktywuj zamknięte powiadomienie

Jako klient Belfabriek możesz łatwo aktywować powiadomienie o zamkniętym numerze za pośrednictwem naszego internetowego pulpitu nawigacyjnego My Belfabriek lub aplikacji Belfabriek na iOS i Androida.
Przejdź do strony ustawień numeru i przewiń do opcji Zamknięty tekst. Funkcję tę można włączyć lub wyłączyć za pomocą przycisku on-off.
Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w celu omówienia godzin, w których powiadomienie powinno być aktywowane i uzgodnienia samego tekstu powiadomienia. Jeśli nagrałeś już tekst powiadomienia, możesz go przesłać po aktywacji.
Aktywacja zamkniętych powiadomień w My Belfabriek
Bezpośrednio pod tekstem Zamknięte znajduje się funkcja Godziny otwarcia.
Nie ma potrzeby klikania "Zapisz", zmiany zostaną zapisane natychmiast.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: