Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Wybór dobrego głosu do tekstu powitalnego

Wybór dobrego głosu do komunikatów powitalnych lub innych komunikatów jest bardzo ważny. Często jest to pierwszy kontakt telefoniczny z firmą i jej pracownikami.
Ich pierwsze wrażenie w tym pierwszym kontakcie może wpłynąć na dalszy przebieg (i sukces) kontaktu z klientem.
Dlatego też należy starannie wybierać głos używany w powiadomieniach tekstowych. Ważne jest tutaj kilka kwestii. Wymieniamy je dla Ciebie.

Indywidualny charakter

Dla niektórych organizacji ważny jest kontakt osobisty. Na przykład, jeśli Twoja firma nazywa się Jan's Garage, pomysł, że dzwoniący faktycznie rozmawiają z Janem przez telefon, może być bardzo ważny.
Ten rodzaj osobistego kontaktu lub osobistego kontaktu z klientem najlepiej osiągnąć, używając własnego głosu lub głosu jednego z pracowników.

Możesz nagrać głos samodzielnie i wysłać go do nas e-mailem lub przesłać, gdy aktywujesz funkcję powiadomienia tekstowego, taką jak tekst powitalny.

Profesjonalna łodyga

Inne organizacje wolą współpracować z profesjonalnymi aktorami głosowymi. W ten sposób Twoja organizacja będzie miała ładny, profesjonalnie nagrany głos.
Ale gdzie można znaleźć dobrego lektora?
Belfabriek współpracuje z kilkoma profesjonalnymi aktorami głosowymi, aby zapewnić naszym klientom doskonały tekst powitalny.
Listę głosów wraz z próbkami dźwiękowymi można znaleźć na tej stronie.
Demo głosu Belfabriek
Czy dokonałeś już wyboru? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się zamówieniem i dostawą.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: