Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Aktywacja voice2e-mail (cyfrowa automatyczna sekretarka)

Gdy wszyscy pracownicy są zajęci, a kolejka jest zbyt długa lub gdy ludzie dzwonią poza godzinami pracy, nasza cyfrowa sekretarka (czasami nazywana voice2e-mail) oferuje doskonały sposób na prawidłową obsługę połączeń.

Jak działa cyfrowa automatyczna sekretarka

Cyfrowa automatyczna sekretarka umożliwia dzwoniącym nagranie wiadomości. Jest ona nagrywana przez nas, a następnie wysyłana do użytkownika pocztą elektroniczną jako plik audio wraz ze szczegółami połączenia.

Nagranie można odtwarzać bezpośrednio na komputerze, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Szczegóły zawarte w wiadomości e-mail informują dokładnie, kiedy wykonano połączenie, z jakiego numeru i na jaki numer.

W połączeniu z innymi funkcjami

Cyfrowa automatyczna sekretarka jest zwykle używana w połączeniu z innymi funkcjami, takimi jak kolejka, harmonogram godzin otwarcia z tekstem komunikatu o zamknięciu i kalendarz świąt.

Aktywacja własnego cyfrowego automatu zgłoszeniowego

Jako klient Belfabriek, możesz łatwo aktywować swoją cyfrową sekretarkę online za pośrednictwem naszego panelu My Belfabriek lub za pomocą naszej aplikacji Belfabriek na telefony komórkowe i tablety.

Przejdź do ustawień numeru i przewiń do Voice e-mail. Po aktywowaniu funkcji przyciskiem zasilania pojawi się dodatkowe pole ustawień, w którym należy wprowadzić adres e-mail, na który mają być odbierane nagrane wiadomości.

Ustawienia automatycznej sekretarki Mój Belfabriek

Wprowadzone zmiany zostaną natychmiast zapisane. Aby zapewnić dostępność numeru, jeden z naszych ekspertów sprawdzi wprowadzone zmiany, zanim zostaną one zastosowane do numeru.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: