Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Aktywacja menu rozwijanego

Twoi rozmówcy woleliby mieć kogoś na linii tak szybko, jak to możliwe. Ale nie wszyscy pracownicy będą w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania wszystkich dzwoniących.
Korzystając z funkcji menu wyboru, można szybko rozdzielić dzwoniących na podstawie rodzaju pytania lub umiejętności pracownika odbierającego telefon.
W Belfabriek menu wyboru jest również standardowo dołączone do abonamentu. Korzystanie z tej funkcji nie wiąże się więc z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Jak działa menu rozwijane

Sposób działania menu rozwijanego wyjaśniono w tym artykule.

Aktywuj własne menu wyboru

Gdy pozwolisz Belfabriek zająć się Twoim numerem usługi, stworzenie menu wyboru to bułka z masłem. Powiesz nam, które opcje chcesz i z jakimi numerami powinny się łączyć, a my zajmiemy się resztą.
Menu wyboru można zmodyfikować w dowolnym momencie. Można to łatwo zrobić za pośrednictwem internetowego pulpitu nawigacyjnego My Belfabriek lub aplikacji Belfabriek dla systemów iOS i Android.
Zarządzanie menu wyboru w aplikacji My Belfabriek
Tekst menu można nagrać samodzielnie za pośrednictwem naszej linii głosowej lub zlecić jego nagranie profesjonalnemu lektorowi. Chętnie doradzimy w tej kwestii.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: