Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Aktywacja tekstu powitalnego

Tekst powitalny uspokaja dzwoniących, wita ich, może informować o godzinach otwarcia i dostępności, a w razie potrzeby wprowadza menu wyboru.
Jako klient Belfabriek, ta dodatkowa funkcja jest wliczona w abonament. Nie ponosisz więc żadnych dodatkowych kosztów, gdy korzystasz z SMS-a powitalnego.
Więcej informacji o tym, czym jest tekst powitalny i jak działa, można znaleźć w tym artykule oraz w naszej białej księdze dotyczącej tekstu powiadomienia.
Aktywacja tekstu powitalnego
Po prostu aktywuj tekst powitalny dla swojego numeru usługi online za pośrednictwem naszego pulpitu nawigacyjnego My Belfabrics lub aplikacji Belfabrics na iOS i Androida.
Przejdź do Ustawień numeru i przewiń w dół, aż dojdziesz do opcji Tekst powitalny. Funkcję tę włącza się za pomocą przycisku on-off.
Aktywacja tekstu powitalnego w aplikacji Belfabriek
Jeśli nagrałeś już tekst, możesz wysłać go do nas za pomocą dodatkowego przycisku Prześlij. Nie masz jeszcze nagrania? W takim razie możemy pomóc Ci znaleźć odpowiedniego profesjonalnego aktora głosowego. Głosy, które są popularne wśród naszych klientów, można znaleźć na tej stronie.
Jeden z naszych ekspertów upewni się, że tekst powitalny jest idealnie skonfigurowany i zawiera odpowiedni tekst.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: