Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Co się stanie, jeśli nie będę mógł odebrać połączenia?

Nawet jeśli nie możesz odebrać połączenia przychodzącego przez jakiś czas, możesz upewnić się, że jest ono doskonale obsługiwane. W Belfabriek masz do dyspozycji szereg funkcji, które Ci w tym pomogą. Poniżej wymieniono najważniejsze z nich.

Przepełnienie

Dzięki funkcji przepełnienia Belfabriek połączenia przychodzące są automatycznie przekazywane do innej lokalizacji lub pracownika, gdy Ty prowadzisz rozmowę. Może to być jeden z Twoich własnych pracowników lub zewnętrzne call center.
Jedyną rzeczą, którą dzwoniący zauważa w tym transferze, jest to, że telefon jest odbierany szybko i poprawnie.

Więcej informacji na temat funkcji Overflow można znaleźć w naszej białej księdze Overflow.

Kolejka

Do obsługi tymczasowych szczytów liczby połączeń można użyć kolejki połączeń. Użytkownik określa maksymalny czas, przez jaki osoba dzwoniąca może oczekiwać na połączenie i co powinno się stać, jeśli kolejka stanie się zbyt długa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z korzystania z funkcji Queue, przeczytaj naszą białą księgę Queue.

Cyfrowa automatyczna sekretarka

Czy wolisz odbierać połączenia samodzielnie, bez konieczności zawieszania rozmowy? W takim razie możesz skorzystać z funkcji cyfrowej automatycznej sekretarki, znanej również jako voice2mail. Dzwoniący mają wtedy możliwość pozostawienia wiadomości. Jest ona nagrywana przez nas i wysyłana do Ciebie e-mailem. Następnie możesz odsłuchać wiadomość i w razie potrzeby oddzwonić do dzwoniącego w dogodnym dla siebie czasie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach korzystania z funkcji cyfrowej automatycznej sekretarki, przeczytaj naszą białą księgę poczty głosowej.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: