Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jesteśmy krajową organizacją z wieloma oddziałami, czy możesz rozdzielić ruch telefoniczny?

Aby ułatwić komunikację z klientami i osobami dzwoniącymi, wiele organizacji posiadających wiele oddziałów korzysta z jednego numeru serwisowego. Dzięki numerowi 800 można łatwo określić, do którego oddziału i którego pracownika przekazywane są połączenia przychodzące.

Przeniesienie to może być wykonane między innymi na podstawie danych o połączeniach. Belfabriek oferuje dwie przydatne funkcje, które umożliwiają właścicielowi numeru łatwe kierowanie wszystkich połączeń przychodzących do najbliższego oddziału organizacji.

Routing oparty na numerze kierunkowym

Masz oddziały w różnych częściach kraju? W takim przypadku routing oparty na numerze kierunkowym dzwoniącego może być idealnym rozwiązaniem.
Nasz system porównuje numer kierunkowy dzwoniącego z tabelą numerów kierunkowych dostarczoną przez użytkownika. Na podstawie tej tabeli ustalane jest, do którego oddziału lub pracownika należy przekierować połączenie przychodzące.

Dzieje się to całkowicie automatycznie, a rozmówca niczego nie zauważa.

Routing oparty na kodach pocztowych

Jeśli posiadasz kilka oddziałów w obrębie jednego numeru kierunkowego, rozwiązaniem może być routing kodów pocztowych. W tym przypadku dzwoniący są proszeni o wprowadzenie 4 cyfr kodu pocztowego. Cyfry te są porównywane z tabelą kodów pocztowych dostarczoną przez użytkownika w celu określenia, do którego oddziału lub pracownika należy przekierować połączenie przychodzące.

Można również łączyć

Jeśli masz teraz, powiedzmy, 3 oddziały w kraju i 2 dodatkowe w jednym obszarze numerów kierunkowych (powiedzmy Haga), możesz oczywiście zawsze połączyć oba routingu. W takim przypadku osoby dzwoniące z Hagi są kierowane na podstawie ich kodu pocztowego, a osoby dzwoniące z reszty kraju na podstawie numeru kierunkowego.

Łatwa konfiguracja

Ustawienie routingu kodów pocztowych lub numerów kierunkowych jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Zapewniamy gotową tabelę zawierającą wszystkie kody pocztowe i numery kierunkowe w Holandii. Wszystko, co musisz zrobić, to wskazać, gdzie powinny zostać dostarczone.

Jak dokładnie to zrobić, wyjaśniono w tym artykule. Możesz tam również pobrać arkusz Excela potrzebny do konfiguracji.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: