Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Jak działa numer serwisowy?

Numer usługowy jest w rzeczywistości numerem wirtualnym. Oznacza to, że osoby dzwoniące na te numery są przekazywane do tak zwanego numeru "bazowego"; ostatecznego miejsca docelowego.

Numer usługowy nie jest więc powiązany z fizyczną lokalizacją, tak jak zwykły numer stacjonarny.

Numery 800 nie są zatem powiązane z konkretnym miastem lub regionem, ale są ważne w całym kraju.

Jak to działa

Zanim Twój numer 800 zostanie z nami połączony, określasz miejsce docelowe, tj. normalny numer telefonu, na który mają być dostarczane połączenia. Określasz również dodatkowe funkcje, takie jak kolejka połączeń, menu wyboru lub tekst powitalny, których chcesz użyć. Może to być bardzo proste, ale możliwe są również w pełni niestandardowe rozwiązania zbudowane specjalnie dla danej sytuacji.

Gdy dzwoniący dzwoni na numer usługi, połączenie najpierw trafia na naszą inteligentną platformę o nazwie Interactive Voice Response (IVR).

W zależności od ustawień, nasz IVR określa, co należy zrobić z połączeniem przychodzącym i dostarcza połączenie do ostatecznego numeru docelowego określonego przez użytkownika.

Działa z istniejącym telefonem

Ważne jest, aby pamiętać, że dzięki numerowi serwisowemu nie trzeba samodzielnie wprowadzać żadnych zmian technicznych w bieżącej infrastrukturze. Użytkownik ma pełną kontrolę nad ustawieniami swojego numeru serwisowego za pośrednictwem internetowego pulpitu nawigacyjnego Belfabriek oraz naszych aplikacji iOS i Android na telefon komórkowy i tablet.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: