Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Kiedy jestem zajęty, dzwoniący otrzymują sygnał zajętości, czy może być włączona kolejka?

Czasami możesz być zajęty przez jakiś czas i nadal chcesz mieć możliwość odbierania połączeń. Dlatego jako klient Belfabriek masz dostęp do funkcji połączenia oczekującego. Jest to jedna z wielu dodatkowych funkcji, które otrzymujesz w standardzie z Belfabriek.

Jak działa kolejka

Numer usługi jest numerem wirtualnym. Oznacza to, że połączenie najpierw trafia na naszą platformę, a następnie jest przekazywane na normalny telefon użytkownika. To przeniesienie może być wykonane inteligentnie i tutaj możemy dodać wszelkiego rodzaju dodatkowe funkcje, których nie masz z normalnym numerem telefonu.

Jedną z tych dodatkowych funkcji jest kolejka.

Opcje kolejkowania

Po aktywacji kolejki Belfabriek można zdefiniować maksymalną długość kolejki i to, co ma się dziać z połączeniami przychodzącymi po osiągnięciu tej maksymalnej długości.

Użytkownik definiuje maksymalną długość połączenia w minutach lub liczbie oczekujących, a po osiągnięciu maksymalnej długości połączenia mogą być przekazywane do cyfrowej automatycznej sekretarki lub odtwarzany może być tekst zapowiedzi.

Ustawienia kolejki można zmienić w panelu Belfabriek online lub za pośrednictwem naszej aplikacji Belfabriek na telefon komórkowy lub tablet.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: