Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798 | 22 104 7313
Międzynarodowy:+3170-3111050

Linia alarmowa

Lekarz rodzinny jest zazwyczaj pierwszym punktem kontaktu dla pacjentów. Dobra dostępność telefoniczna jest zatem bardzo ważna. To nie przypadek, że zarówno Holenderskie Stowarzyszenie Lekarzy Rodzinnych (NHG), jak i Krajowe Stowarzyszenie Lekarzy Rodzinnych (LHV) zalecają swoim członkom posiadanie linii alarmowej oprócz zwykłego telefonu w gabinecie.

Badania przeprowadzone kilka lat temu wykazały, że ponad 80% lekarzy rodzinnych uczestniczących w ankiecie posiadało linię alarmową.

Spośród połączeń z tymi liniami 90% zostało odebranych w ciągu 30 sekund podczas tego badania.

Linie alarmowe z wieloma lekarzami

Linie alarmowe są często używane przez grupy lekarzy w ramach jednej lub nawet kilku praktyk. Dzięki temu dzwoniący mogą skontaktować się z lekarzem dyżurnym przez cały czas za pośrednictwem jednego centralnego numeru alarmowego.

Jak działa linia alarmowa

Numer linii alarmowej jest w rzeczywistości numerem wirtualnym. Oznacza to, że połączenia od osób dzwoniących na ten numer najpierw trafiają na naszą platformę. Nasz system interaktywnej odpowiedzi głosowej (IVR) automatycznie łączy połączenie z dyżurującym, dostępnym lekarzem.


Możesz śledzić, który lekarz jest na dyżurze na wiele sposobów. Można na przykład korzystać z prostego kalendarza, który na podstawie dnia i godziny określa, który lekarz ma dyżur w momencie połączenia. Kalendarz ten wypełnia się jednorazowo lub okresowo.

Bardziej elastyczna i nowoczesna konfiguracja wykorzystuje naszą funkcję dostępności pracowników w połączeniu z naszym IVR. W tym przypadku lekarze oznaczają się jako "dostępni" na początku zmiany, a następnie jako "nieobecni" pod koniec zmiany. Robią to z łatwością za pośrednictwem naszego portalu internetowego medewerker.belfabriek.nl lub aplikacji Employee na telefony i tablety z systemami iOS i Android.

Dużą zaletą tej ostatniej konfiguracji jest jej wyjątkowa elastyczność. Zmiana harmonogramu to nic innego jak zalogowanie lub wylogowanie lekarza.

Benefits of an emergency line at the Belfabriek

Aby korzystać z naszej funkcji dostępności pracowników, nie trzeba instalować oprogramowania, czytać instrukcji ani uczyć się nowych rzeczy. Korzystanie z interfejsu online lub aplikacji jest intuicyjne, możesz zacząć od razu.

Belfabriek jest jedynym dostawcą numerów usługowych w Holandii, który oferuje tę funkcjonalność.

W przypadku obu systemów mamy do dyspozycji kilka różnych rozwiązań.

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat konfigurowania i utrzymywania własnej linii alarmowej lub chcesz przenieść istniejącą linię do Belfabriek, skontaktuj się z nami.

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: