Kupuj numery bezpłatne, lokalne lub międzynarodowe bezpośrednio online

Polska:800 088 798
Międzynarodowy:🌍 +31 (0)85 400 5588

Zmiana numeru telefonu, na który przenoszony jest numer usługi

Numer usługowy, czy to 800, czy nawet "zwykły" numer lokalny, jest w rzeczywistości numerem wirtualnym. Oznacza to, że połączenia przychodzące trafiają najpierw na naszą platformę.
Po wylądowaniu na naszej interaktywnej odpowiedzi głosowej (IVR) możemy dodać do tych połączeń wszelkiego rodzaju przydatne dodatkowe funkcje, zanim przekażemy połączenie na jeden z istniejących numerów telefonów.
Jedną z tych dodatkowych funkcji jest to, że dla każdego połączenia możemy zobaczyć, do którego oddziału, działu lub pracownika w organizacji należy przekierować to konkretne połączenie. Co więcej, możemy nawet sprawdzić, czy powinniśmy spróbować skontaktować się z tym samym pracownikiem za pośrednictwem telefonu stacjonarnego lub komórkowego.
Numer telefonu, na który przekierowujemy połączenie, nazywany jest również ostatecznym numerem docelowym.
Jedną z najczęściej używanych funkcji na naszej platformie jest możliwość zmiany tych miejsc docelowych w czasie rzeczywistym.

Zmiana miejsca docelowego za pomocą aplikacji

Zdecydowanie najłatwiejszym sposobem zmiany miejsca docelowego jest skorzystanie z naszej aplikacji Belfabriek na telefon komórkowy lub tablet.

W aplikacji tej można zarządzać miejscami docelowymi bezpośrednio lub za pomocą książki adresowej. W książce adresowej gromadzone są często używane miejsca docelowe. W ten sposób nie trzeba za każdym razem wpisywać tych numerów telefonów, ale wybrać odpowiednie miejsce docelowe z listy jednym pociągnięciem palca.

Ustawione w ten sposób nowe miejsca docelowe są natychmiast aktywne.

W tym artykule wyjaśniono, jak zmienić miejsce docelowe za pomocą aplikacji Belfabriek.

Więcej informacji na temat aplikacji Belfabriek i zarządzania miejscami docelowymi można znaleźć w tych artykułach.

Zmiana miejsca docelowego za pomocą IVR

Możesz również skorzystać z naszego IVR, aby zmienić miejsce docelowe.
Aby to zrobić, najpierw zaloguj się do panelu My Belfabriek i przejdź do Ustawienia numeru> Miejsca docelowe.
Na tej stronie znajduje się lista wszystkich miejsc docelowych dla wszystkich numerów usług. Dla każdego z tych miejsc docelowych znajdziesz tam kod identyfikacyjny pracownika i kod PIN.
Używając tych 2 unikalnych kodów identyfikacyjnych, zadzwoń do naszego systemu IVR pod numer 0900-67372867 (0900-OPERATOR).
Komputer głosowy poprosi o wprowadzenie tych 2 kodów, a następnie system poprosi o wprowadzenie nowego numeru miejsca docelowego.

Wysłuchaj komunikatów głosowych, aby potwierdzić zmianę. Zmiana jest natychmiast aktywna.

Zgoda na zmianę miejsca docelowego

Możesz zmienić miejsce docelowe za pomocą aplikacji Belfabriek lub linii 0900-OPERATOR 24/7. Wszystkie zmiany zostaną natychmiast aktywowane, a my nie pobierzemy za nie żadnych dodatkowych opłat.
Jeśli nadal wolisz, abyśmy wprowadzili zmiany za Ciebie, zawsze możesz wysłać wiadomość e-mail na adres klantenservice@belfabriek.nl lub zadzwonić pod nasz bezpłatny numer 0800-235 3227 (0800-BELFABRIEK).
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 .

Zadowoleni klienci telefonii Belfabriek: